NoteCase - en to et translation catalogue (395 entries)

en: About Notecase
et: Programmi info

en:  - Version
et: - Versioon

en: Website:
et: Veebileht:

en: Report bugs to:
et: Teata vigadest:

en: Locale:
et: Lokaat:

en: Close
et: Sulge

en: Document has been modified! Do you want to save it?
et: Dokumenti on muudetud! Soovid salvestada?

en: Open document
et: Ava dokument

en: All supported formats (*.ncd,*.nce)
et: Kõik toetatud vormingud (*.ncd,*.nce)

en: NoteCase document (*.ncd)
et: NoteCase`i dokument  (*.ncd)

en: NoteCase encrypted document (*.nce)
et: NoteCase`i krüptitud dokument (*.nce)

en: All files (*)
et: Kõik failid (*)

en: Unsupported format!
et: Toetamatu vorming!

en: File %s already exists! Do you want to overwrite it?
et: Fail %s on juba olemas! Soovid sa seda ülekirjutada?

en: Warning: .hnc format does not support hyperlinks!
et: Hoiatus: .hnc formaat ei toeta hüperlinke!

en: You have saved file in encrypted format! Do you want to delete the original (unencrypted) file?
    This will also delete any backup of this file.
et: Sa salvestasid faili krüptitud formaati! Soovid sa kustutada algse (krüptimata) faili?
    Kustutatakse ka selle faili varukoopia(d).

en: Can not change read-only document!
et: Kirjutuskaitsega dokumenti pole võimalik muuta!

en: Current document has to be closed in order to open help document!
    Do you wish to proceed?
    
    (Note that if you choose to proceed you'll be prompted to save current document changes)
et: Praegune dokument tuleb sulgeda et avada abiinfo dokumenti!
    Soovid sa jätkata?
    
    (Pane tähele kui sa otsustad jätkata kästakse sul salvestada praegused dokumendi muudatused)

en: Save operation already in progress!
et: Salvestamine juba toimub!

en: Failed to save the file!
et: Faili salvestamine ebaõnnestus!

en: New node
et: Uus sõlmkoht

en: Are you sure to delete the node
    "%s"?
et: Oled kindel et soovid kustutada sõlme
    "%s"?

en: Import from file
et: Impordi failist

en: All supported formats
et: Kõik toetatud vormingud

en: NoteCenter document (*.hnc)
et: NoteCenter`i dokument  (*.hnc)

en: Gjots2 document (*.gjots2)
et: Gjots2 dokument (*.gjots2)

en: Sticky Notes document (*.xml)
et: Sticky Notes dokument (*.xml

en: MM/LX Mindmap/Outline document (*.MM)
et: MM/LX Mindmap/Outline dokument (*.MM)

en: No selected node!
et: Sõlme valik puudub!

en: Document is empty!
et: Dokument on tühi!

en: Error: Search text is empty!
et: Viga: otsitavat teksti ei ole!

en: No more results found!
et: Rohkem tulemusi ei leitud!

en: This node contains the tag!
et: See sõlm sisaldab tagi!

en: Reached end of the document! Continue searching from the start?
et: Jõuti dokumendi lõppu! Jätkata otsimist algusest?

en: Search done!
et: Otsing sooritatud!

en: Do you want to reload the document and lose your possible changes?
et: Soovid sa dokumenti uuesti laadida ja kaotada võimalikud muudatused?

en: Document has not been saved yet!
et: Dokumenti pole veel salvestatud!

en: The document is read-only! You won't be able to make any changes!
et: Dokument on kirjutuskaitsega! Sa ei saa teha ühtegi muudatust!

en: No Node selected
et: Ühtki sõlme pole valitud

en: Autosave file found! Do you want to load it?
et: Leiti automaatse salvestuse fail! Soovid seda laadida?

en: No text selection!
et: Teksti valik puudub!

en: Word Count
et: Sõnade arv

en: Word Count ( title / text / title and text )
et: Sõnade arv ( pealkiri / tekst / pealkiri ja tekst )

en: NOTE: Line counting does not take into account word wrapping.
et: MÄRKUS: Ridade loendus ei võta arvesse sõnade voltimist.

en: Total document
et: Kogu dokument

en:  - %d node(s)
et:  - %d sõlm(ed)

en: words
et: sõnad

en: lines
et: read

en: characters
et: märgid

en: Current node
et: Praegune sõlm

en:  - ancestor to %d node(s)
et: - eellane %d sõlme(de)le

en: Completed descendants: %5.1f%% (%d / %d) (children completed: %d / %d)
et: Lõpetatud järglased: %5.1f%% (%d / %d) (alamaid lõpetatud: %d / %d)

en: Save Picture
et: Salvesta pilt

en: Link Wizard
et: Lingi nõustaja

en: F_ormat
et: _Vorming

en: _Bold
et: _Rasvane kiri

en: _Italic
et: _Kaldkiri

en: _Underline
et: _Allajoonitud

en: _Strikethrough
et: _Läbikriipsutatud

en: _Text color
et: _Teskti värv

en: Text Background Color
et: Teksti tausta värv

en: _Remove formatting
et: _Eemalda vorming

en: Link target no longer exists.
et: Lingi sihtkohta ei eksisteeri enam.

en: Save picture
et: Salvesta pilt

en: PNG format (*.png)
et: PNG vorming (*.png)

en: JPEG format (*.jpg)
et: JPEG vorming (*.jpg)

en: Failed to save picture to file!
et: Pildi salvestamine faili ebaõnnestus!

en: Unknown format! Do you want to load it as text?
et: Tundmatu vorming! Soovid laadida seda kui teksti?

en: You'll need to save the document to commit the password change!
et: Enne parooli muutmise sooritamist tuleb dokument salvestada!

en: Do you want to attach files to the node?
et: Kas soovid lisada sõlmele manuseid?

en: Failed to open input file!
et: Sisendfaili avamine ebaõnnestus!

en: Loading file. Please wait...
et: Faili laadimine. Palun oota...

en: Node title must not be empty!
et: Sõlme pealkiri peab olema tühi!

en: Document not encrypted!
et: Dokument on krüptimata!

en: Document not saved!
et: Dokument on salvestamata!

en: Insert new node or select an existing one to start typing.
et: Sisesta uus sõlmpunkt või vali olemasolev alustamaks tippimist.

en: Insert Date/Time
et: Sisesta Kuupäev/Kellaaeg

en: Select date/time format:
et: Vali kuupäeva/kellaaja vorming:

en: value
et: väärtus

en: Do you want to remove 'Completed' status from all the descendants?
et: Soovid eemaldada "Lõpetatud" staatuse kõikidelt järglastelt?

en: Pick text color
et: Vali teksti värv

en: Open picture
et: Ava pilt

en: All supported image formats (*.png,*.jpg,*.gif)
et: Kõik toetatud pildi vormingud (*.png,*.jpg,*.gif)

en: JPG format (*.jpg)
et: JPG vorming (*.jpg)

en: GIF format (*.gif)
et: GIF vorming (*.gif)

en: Edit text
et: Redigeeri teksti

en: Node attachments
et: Sõlme manused

en: Name
et: Nimi

en: Size
et: Suurus

en: Add
et: Lisa

en: Remove
et: Eemalda

en: Save to file
et: Salvesta faili

en: Add attachment
et: Lisa manus

en: Failed to open input file!
et: Sisendfaili avamine ebaõnnestus!

en: No attachment selected!
et: Ühtki manust pole valitud!

en: Save data
et: Salvesta andmed

en: Failed to open output file!
et: Väljundfaili avamine ebaõnnestus!

en: Saving file. Please wait...
et: Faili salvestamine. Palun oota...

en: HTML file (*.html)
et: HTML fail (*.html)

en: Text file (*.txt)
et: Tekstifail (*.txt)

en: Standalone executable (*.exe)
et: Eraldiseisev programm (*.exe)

en: Standalone executable
et: Eraldiseisev programm

en: Selected branch
et: Valitud haru

en: Selected node only
et: Ainult valitud sõlmkoht

en: Entire document
et: Terve dokument

en: Export
et: Ekspordi

en: Document source:
et: Dokumendi pärinemiskoht:

en: File format:
et: Faili formaat?

en: File name:
et: Faili nimi:

en: Use custom CSS path:
et: Kasuta isikustatud CSS teed:

en: Export linked documents
et: Ekspordi lingitud dokumendid

en: Save
et: Salvesta

en: Select export file
et: Vali eksportimise fail

en: You must define the export file name!
et: Sa pead andma eksporditavale failile nime?

en: Save document
et: Salvesta dokument

en: File directory:
et: Failide kaust:

en: _Save
et: _Salvesta

en: Select target directory
et: Vali sihtkaust:

en: File name must not be empty!
et: Faili nimi ei saa olla tühi!

en: Node title/contents
et: Sõlme pealkiri/sisukord

en: Node tags
et: Sõlme tagid

en: Find
et: Otsi

en: Text:
et: Tekst:

en: Search target:
et: Otsitav:

en: Direction:
et: Suund:

en: Up
et: Ülesse

en: Down
et: Alla

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Replace
et: Asenda

en: Find what:
et: Otsida mida:

en: Replace with:
et: Asendada:

en: _Find next
et: Otsi järg_mist

en: _Replace
et: _Asenda

en: Replace _All
et: Asenda _Kõik

en: Done!
    
    %d string instances were replaced!
et: Sooritatud!
    
    %d asendati stringid!

en: Are you sure you want to delete history list?
et: Soovid kindlasti kustutada eelnevalt avatud failide nimekirja?

en: Loading aborted by user!
et: Laadimine katkestatud kasutaja poolt!

en: File not found!
et: Faili ei leitud!

en: Invalid document password!
et: Vale dokumendi parool!

en: Unsupported document format!
et: Toetamatu dokumendi formaat!

en: Error when parsing document (bad formatting)!
et: Viga dokumendi parsimisel (halb vormindamine)!

en: Failed to load the file!
et: Faili laadimine ebaõnnestus!

en: Inadequate file permissions!
et: Ebapiisavad faili õigused!

en: Load operation is not supported for this format!
et: Laadimiine  pole selle vormingu puhul toetatud!

en: Unknown error!
et: Tundmatu viga!

en: Saving aborted by user!
et: Salvestamine katkestatud kasutaja poolt!

en: Failed to overwrite target file!
et: Sihtfaili ülekirjutamine ebaõnnestus!

en: Failed to open output file! Please check permissions or available disk size!
et: Väljundfaili avamine ebaõnestus! Palun kontrolli õigusi või saadavalolevat kettamahtu!

en: Failed to open application file!
et: Rakenduse faili avamine ebaõnnestus!

en: Save operation is not supported for this format!
et: Salvestamine pole selle vormingu puhul toetatud!

en: Link to a node
et: Link sõlmele

en: Link to a file or web address
et: Link failile või veebiaadressile

en: Link Properties
et: Lingi omadused

en: Link text:
et: Lingi tekst:

en: Link type:
et: Lingi tüüp:

en: Target file or URL:
et: Sihtfail või URL:

en: Target node:
et: Sihtsõlm:

en: One or more crash logs were found in:
    %s.
    
    Press Yes to delete those files
    (consider sending the files to the author with the crash description).
et: Leiti üks või mitu krahhi logi:
    %s.
    
    Vajuta Jah et kustutada need failid
    (kaalutle nende failide saatmist autorile koos krahhi kirjeldusega)

en: Another NoteCase instance detected! Exiting!
et: NoteCase juba töötab!

en: New
et: Uus

en: Open
et: Ava

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Undo
et: Ennista

en: Redo
et: Taasta

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Delete
et: Kustuta

en: Insert Node
et: Lisa sõlm

en: Move Node Left
et: Liiguta sõlme vasakule

en: Move Node Right
et: Liiguta sõlme paremale

en: Link wizard
et: Lingi nõustaja

en: Insert Picture
et: Sisesta pilt

en: Node Attachments
et: Sõlme manused

en: Bold
et: Rasvane kiri

en: Italic
et: Kaldkiri

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Strikethrough
et: Läbikriipsutatud

en: Text Color
et: Teksti värv

en: Help
et: Abi

en: Please enter the password for file:
et: Palun sisesta failie parool

en: _File
et: _Fail

en: New _Window
et: Uus _Aken

en: _New
et: _Uus

en: _Open
et: _Ava

en: Save _As
et: Salvesta _kui

en: Re_load
et: Lae uues_ti

en: Read-Only
et: Kirjutuskaitsega

en: _Lock Document
et: _Lukusta dokument

en: _Change Password
et: _Muuda parooli

en: _Import
et: _Impordi

en: _Export
et: _Ekspordi

en: _Recent
et: _Logi

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Edit
et: _Redigeeri

en: _Undo
et: _Ennista

en: _Redo
et: _Taasta

en: Cu_t
et: Lõik_a

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Paste
et: A_seta

en: _Delete
et: K_ustuta

en: Copy Branch _Structure
et: Kopeeri harude _struktuur

en: Paste Branch To Root
et: Aseta Haru Juurele

en: _Find
et: _Otsi

en: Find _Next
et: Otsi _järgmist

en: R_eplace
et: A_senda

en: Link _Wizard
et: Lingi _nõustaja

en: _Insert Picture
et: _Sisesta pilt

en: Node _Attachments
et: Sõlme _manused

en: _Shortcuts
et: _Kiirteed

en: _Options
et: _Valikud

en: _View
et: Vaa_de

en: _Full Screen
et: _Täisekraanvaade

en: _Tool Bar
et: _Tööriistariba

en: _Node Title Bar
et: _Sõlme pealkirja riba

en: _Status Bar
et: _Olekuriba

en: _Wrap
et: _Voldi

en: Change View _Mode
et: Muuda Kuvamise _Režiimi

en: _Calculate Word Count
et: _Arvuta sõnade arv

en: _Tree
et: _Puu

en: _Insert Node
et: _Sisesta sõlm

en: Insert Child _Node
et: Sisesta _alamsõlm

en: _Delete Node
et: _Kustuta sõlm

en: _Rename Node
et: _Nimeta sõlm ümber

en: _Move Node
et: _Liiguta sõlme

en: _Sort
et: _Sorteeri

en: _Expand All
et: Lai_enda kõiki

en: _Collapse All
et: _Pane kõik k_okku

en: Node _Properties
et: Sõlme omadused

en: _Up
et: _Ülesse

en: _Down
et: _Alla

en: _Left
et: _Vasakule

en: _Right
et: _Paremale

en: _Sort Children Ascending
et: _Sorteeri alamad tõusvalt

en: Sort _Children Descending
et: Sorteeri _Alamad kahanevalt

en: Sort Root Ascending
et: Sorteeri juur kasvavalt

en: Sort Root Descending
et: Sorteeri juur kahanevalt

en: Text Background _Color
et: Teksti Tausta_Värv

en: _Help
et: _Abi

en: _Visit Website
et: _Külasta veebilehte

en: _Show help
et: _Näita abiinfot

en: _About
et: _Teave

en: Insert Child Node
et: Lisa alamsõlm

en: Delete Node
et: Kustuta sõlm

en: Rename Node
et: Anna sõlmele uus nimi

en: Move Node
et: Liiguta sõlme

en: Sort
et: Sorteeri

en: Expand All
et: Laienda kõik

en: Collapse All
et: Pane kõik kokku

en: Mark node as Completed
et: Märgi sõlm lõpetatuks

en: Node Properties
et: Sõlme omadused

en: Left
et: Vasakule

en: Right
et: Paremale

en:  - Clear list -
et:  - Puhasta nimekiri -

en: ( empty )
et: (tühi)

en: Tag must not contain ";" character!
et: Tag peab sisaldama ";" sümbolit!

en: This tag was already added for this node!
et: See tag lisati juba selle sõlmkoha jaoks!

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Created:
et: Loodud:

en: unknown
et: tundmatu

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Icon:
et: Ikoon:

en: None
et: Ilma ikoonita

en: Internal
et: Süsteemi ikoon

en: Custom
et: Muganda

en: Tags:
et: Lipikud:

en: All supported icon formats (*.xpm,*.ico,*.png,*.jpg,*.gif)
et: Kõik toetatud ikooni vormingud (*.xpm,*.ico,*.png,*.jpg,*.gif)

en: XPM icon file (*.xpm)
et: XPM ikoonifail (*.xpm)

en: Icon file (*.ico)
et: Ikoonifail (*.ico)

en: PNG file format (*.png)
et: PNG faili vorming (*.png)

en: JPEG file format (*.jpg)
et: JPEG faili vorming (*.jpg)

en: GIF file format (*.gif)
et: GIF faili vorming (*.gif)

en: Failed to load node icon file!
et: Sõlme ikooni faili laadimine ebaõnnestus!

en: You must restart NoteCase for this change to take effect!
et: Selleks et muudatused jõustuksid tuleb NoteCase taaskäivitada!

en: Options
et: Valikud

en: Start at logon
et: Käivita sisselogimisel

en: Maximize on startup
et: Maksimeeri käivitamisel

en: Allow single instance only
et: Luba vaid ainsat eksemplari

en: Reload last used document
et: Laadi uuesti viimati kasutatud dokument

en: Register document formats
et: Registreeri dokumendi vormingud

en: Restore last position/size
et: Taasta viimane positsioon/suurus

en: Startup
et: Käivitumine

en: Tree font:
et: Puu font:

en: Text font:
et: Teksti font:

en: Text/background color:
et: Teksti/tausta värv:

en: Link color:
et: Lingi värv:

en: Custom Tab Size
et: Isikustatud saki suurus

en: Wrap text
et: Voldi teksti

en: Wrap titles tree
et: Voldi pealkirjade puu

en: Show tree lines
et: Näita puu ridu

en: Display
et: Kuva

en: Use system language settings
et: Kasuta süsteemi keele seadeid

en: Language:
et: Keel:

en: Date/time format:
et: Kuupäeva/kellaaja vorming:

en: Show node tree on the right
et: Näita sõlme puud paremal

en: Minimize to tray
et: Minimeeri süsteemisalve

en: Close to tray
et: Sulge süsteemisalve

en: [Enter] key press in text area closes the window
et: [Enter] klahvi vajutus tekstialal sulgeb akna

en: Global
et: Üldine

en: Autosave to temporary crash-protection copy every:
et: Automaatsalvesta varukoopia iga:

en: seconds
et: sekundi järel

en: Do not autosave memory-only (new/unsaved) documents (data security)
et: Ära salvesta ainult-mälu (uus/mittesalvestatud) dokumente (andmete turvalisus)

en: For each document, create up to:
et: Igale dokumendile loo maksimaalselt:

en: backup files
et: varukoopia faili

en: Automatically save when closing application
et: Rakenduse sulgemisel salvesta automaatselt

en: Generate table of contents (depth):
et: Loo sisukord (sügavus):

en: Export link to image file as the image tag
et: Ekspordi link pildifaili kui pildi lipik

en: Embed CSS into exported file
et: Suru CSS eksporditud faili

en: Export image and attachment data as separate files
et: Ekspordi pilt ja manuse andmed kui eraldi failid

en: Html export
et: HTML eksport

en: Protect memory space from swapping (requires Notecase restart)
et: Kaitse mälu ruumi vahetamise eest (vajab Notecase'i taaskäivitust)

en: Security
et: Turvalisus

en: Save and unload encrypted document if inactive for:
et: Salvesta ja laadi tühjaks krüptitud dokument kui see on passiivne:

en: minutes
et: minutit

en: Default Note Icon
et: Märke vaikeikoon

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: Default
et: Vaikimisi

en: All supported icon formats (*.xpm,*.ico,*.png,*.jpg)
et: Kõik toetatud vormingud (*.xpm,*.ico,*.png,*.jpg)

en: Minimal value is %d sec!
et: Väikseim väärtus on %d sek!

en: Password
et: Parool

en: Please enter the password:
et: Palun sisesta parool:

en: Please enter the new password:
et: Palun sisesta uus parool:

en: Please enter the new password (once more):
et: Palun sisesta uus paroo (veelkord)l:

en: _Show passwords
et: _Näita paroole

en: Password must not be empty!
et: Parooli koht ei tohi olla tühi!

en: Passwords do not match! Check for typing errors.
et: Paroolid ei kattu! Kontrolli tippimise vigu.

en: Old password was not correct!
et: Vana parool ei olnud õige!

en: New passwords do not match! Check for typing errors.
et: Uued paroolid ei kattu! Kontrolli tippimise vigu.

en: Image Properties
et: Pildi omadused

en: Original size:
et: Algsuurus:

en: Selected size:
et: Valitud suurus

en: Resize to:
et: Vähenda kuni:

en: Store as PNG
et: Salvesta kui PNG

en: Restore
et: Taasta

en: Quit
et: Lõpeta

en: Space
et: Ruum

en: New Document
et: Uus dokument

en: Open Document
et: Ava dokument

en: Save Document
et: Salvesta dokument

en: Save As Document
et: Salvesta kui dokument

en: Reload Document
et: Taaslaadi dokument

en: Import
et: Impordi

en: New Notecase
et: Uus Notecase'i aken

en: Read-Only (Document)
et: Kirjutuskaitsega (Dokument)

en: Lock Document
et: Lukusta dokument

en: Change Password
et: Muuda parooli

en: Quit Notecase
et: Sulge Notecase

en: New Node
et: Uus sõlm

en: New Child Node
et: Uus alamsõlm

en: Move Node Up
et: Liiguta sõlme ülespoole

en: Move Node Down
et: Liiguta sõlme allapoole

en: Show Node Properties
et: Kuva sõlme omadused

en: Sort Children Ascending
et: Sorteeri alamad kasvavalt

en: Sort Children Descending
et: Sorteeri alamad kahanevalt

en: Sort Tree Ascending
et: Sorteeri puud tõusvalt

en: Sort Tree Descending
et: Sorteeri puud kahanevalt

en: Colapse All
et: Pane kõik kokku

en: Copy Branch Structure
et: Kopeeri haru struktuur

en: Paste Branch Root
et: Kleebi haru struktuur

en: Insert date/time
et: Sisesta kuupäev/kellaaeg

en: Find Next
et: Otsi järgmist

en: Attachments
et: Manused

en: Shortcuts
et: Kiirteed

en: Color
et: Värv

en: Remove Formatting
et: Eemalda vorming

en: Full Screen
et: Täisekraanvaade

en: View Toolbar
et: Kuva tööriistariba

en: View Node Title Bar
et: Kuva sõlme pealkirja riba

en: View Status Bar
et: Kuva olekuriba

en: Word Wrap
et: Sõna voltimine

en: Change View Mode
et: Muuda kuvamise režiimi

en: Calculate Word Count
et: Arvuta sõnade hulk

en: Show help
et: Kuva abiinfo

en: About
et: Programmist

en: Visit Website
et: Külasta veebilehte

en: You need to restart the application to use new shortcut definitions!
et: Uute kiirteede definitsioonide käivitamiseks tuleb rakendus taakäivitada!

en: Shortcut editor
et: Kiirteede redigeerija

en: Context:
et: Kontekst:

en: Tree widget
et: Puu tööriistad

en: Action
et: Tegevus

en: Shortcut
et: Kiirtee

en: Use mouse click to select an action, and then press key combination to assign the shortcut to it. Some actions are listed in more than one context so they can have more than one shortcut attached.
et: Tegevuse valimiseks kliki hiirega ja vajuta klahvikombinatsiooni et määrata sellele kiirtee. Mõned tegevused on loendatud rohkem kui ühes kontekstis, seetõttu võib neile olla tud ka rohkem kui üks kiirtee.

en: Clear All
et: Puhasta kõik

en: Reset All
et: Algseadista kõik

en: Cancel
et: Katkesta

en: This shortcut combination is already taken!
et: See kiirtee kobinatsioon on juba kasutusel!

en: %d items in this context
et: %d kirjet selles kontekstis

en: Open file
et: Ava fail

en: Save file
et: Salvesta fail

en: File Name:
et: Faili nimi:

en: Save as type:
et: Salvesta kui tüüp:

en: File %s
    already exists. Overwrite this and all other files?
et: Fail %s
    on juba olemas! Ülekirjutada see ja kõik teised failid?

en: Attachment
et: Manus

en: Contents
et: Sisu

en: There were problems converting text from ibm850 to utf-8.
    Consider installing "glibc-gconv-ibm850" package
et: Tekkisid probleemid teksti konventeerimisel ibm850-st utf-8-sse.
    Kaalutle "glibc-gconv-ibm850" paki paigaldamist
